پیکر تراشی

پیکرتراشی چیست

پیکر تراشی از روش های جراحی زیبایی می باشد که جراحان پلاستیک با استفاده از روشها و تکنیک های مختلفی می توانند  تقریبا در همه قسمت های  بدن تغییرات لازم را ایجاد  کنند تا بدن شما هیکل خوش فرم و زیبایی داشته باشد.

پیکر ترشی بدن

بعضی افراد با استفاده از رژیم غذایی و ورزش نمی تواند چربی های اضافه را از بدن خارج کنند و پزشکان با استفاده از روشهای مانند پیکر تراشی می توانند چربی های اضافه را از بدن خارج کنند.

امروزه داشتن  تناسب‌اندام در میان افراد جامعه به خصوص در میان زنان از اهمیت بسیار بلایی دارد و افراد زیادی برای انجام تناسب اندام به جراحان زیبایی مراجعه می کنند که تا با انجام پیکر تراشی به اندام ایده ال برسند.

پیکرتراشی بدن

یکی از روشهای که جراحان برای تناسب اندام استفاده می کنند پیکرتراشی  بدن با روش های مختلف است  که هریک از این روشها ی پیکر تراشی دارای مزایا و معایب مختلفی می باشند .

با استفاده از پیکرتراشی  شما می توانید چربی‌های اضافی در هر قسمت از  بدن خود را با این روش از بدن خارج کنید.در روش پیکرتراشی پزشکان با کمک دستگاههایی که دارای  امواج و ارتعاشاتی  می باشند می‌توانند چربی‌های اضافه را به راحتی از بدن فرد خارج کنند

با پیکرتراشی جراح چربیهای اضافه را از نواحی مختلف بدن توسط ساکشن خارج می کند . به طور کلی می توان گفت که  پیکرتراشی روشی است که باعث  فرم دهی به بخش‌های مختلف بدن افراد می شودو پزشک چربی‌های اضافه را ازمحل های مورد نظر خارج می کند تا فرد به نتیجه ایده ال خود برسد.

 

در روشهای پیکر تراشی پزشک در بیشتر موارد از تیغ‌های جراحی استفاده  نمی کند وافراد در این روش در بیشتر مواقع  هیچ‌گونه درد و خونریزی ندارند.

پیکرتراشی  در مجموع از روشهای تهاجمی و غیر تهاجمی است که شما می توانید با پیکر تراشی در قسمت های مختلف بدن به فرم دلخواه خود در بدن  برسید و با انجام این عمل به تناسب و زیبایی مورد نظر برسید.

چگونگی انجام پیکر تراشی

بسیاری از ما تصور می کنیم که پیکرتراشی بوسیله یک دستگاه خاص انجام می شود ،درصورتی که برای انجام پیکر تراشی پزشک از چندین روش و دستگاه برای شما استفاده می کند تا به نتیجه دلخواه  برسید .

در حقیقت افراد مختلف  بر اساس بدن خود نیازمند به تغییرات خاصی در بعضی از قسمت های بدن خود هستند . بنابراین  جراح با استفاده ازچند تکنیک  مختلفی که ممکن است برای شما شناخته شده باشد در جراحی پیکر تراشی استفاده می کند.

در بیشتر مواقع فرد در بیشترمواقع اندام متناسبی دارد و به طور کلی فقط در یک ناحیه از بدن فرد چربی اضافه دارد که جراحی زیبایی تنها در همین یک ناحیه انجام می شود .

چه افرادی می توانند پیکر تراشی انجام دهند

بسیاری از افراد می توانند با رعایت رژیم‌های غذایی و ورزش‌کردن به راحتی چربی‌های مختلف بدن خود را از بین ببرند و نیازی به جراحی زیبایی ندارند . اما در برخی ازقسمت های بدن چربی های اضافه با رژیم و ورزش های سخت از بین نمی روند و درواقع تنها راه ازبین بردن چربی‌های اضافی در بدن این‌گونه افراد جراحی های زیبایی مانند پیکرتراشی است.

به طور کلی پیکر تراشی برای افراد کمتر از ۶۰ سال سن  انجام می شودو افراد با سن کمتر از ۶۰ سال گزینه مناسبی برای این اینگونه جراحی ها می باشند. البته سلامت کامل از شرایط مهم برای انجام جراحی  پیکرتراشی می باشد .

زیرا افرادی که می خواهند جراحی پیکر تراشی را انجام دهند باید سالم و توان بدنی بالایی  داشته باشند .برای انجام پیکر تراشی درهر قسمت ازبدن پزشک ابتدا برای شما ازمایشاتی تجویزمی کند پزشک با بررسی نتایج این آزمایش‌ها مشخص می کند این افراد برای استفاده از پیکرتراشی مناسب هستند یا خیر.

بنابراین افرادی که می خواهند عمل پیکر تراشی را انجام دهند باید در سلامت کامل باشند زیرا برخی از جراحی های پیکرتراشی شامل جراحی های شدید می باشد بنابراین  قبل ازعمل نیاز به مراقبت های پزشکی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *