لیزر موهای زائد غرب تهران

لیزر موهای زائد غرب تهران

لیزر موهای زائد غرب تهران به وسیله  اشعه لیزر پیاز مو را از بین می برد. لیزر موهای زائد برای تمام رنگ ها و گروه های پوستی قابل انجام است .شما با انجام لیزرموهای زائد می توانید به راحتی موهای زائد صورت و بدن  خود را حذف کنید. البته برای رفع  موهای زائد نیاز به چندین مرحله درمان دارید .امروزه با استفاده از دستگاههای لیزر و نورهای سبک که برای از بین بردن دائمی موهای زائد استفاده می شوند ، شما با انجام  یک دوره درمانی می توانید موهای زائد خود را از بین ببرید.

لیزر موهای زائد غرب تهران

کاربرد لیزرموهای زائد غرب تهران

کاربرد لیزر موهای زائد غرب تهران بیشتر برای از بین بردن موهای زائد در پاها ، زیر بغل ،  پشت ، صورت و بالا لب استفاده می شود. لیزر موهای زائد روشی مفید و بی خطر است که نتایج ماندگار و طولانی مدت برای افراد دارد. به طور کلی می توان گفت شما با چند جلسه لیزر موهای زائد غرب تهران می توانید موها ی زائد بدن خود را  کاهش دهید و از نتیجه ی دائمی آن لذت ببرید.

نحوه انجام لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در حقیقت یک روش پزشکی است که از پرتو متمرکز نور (لیزر) برای حذف موهای زائد استفاده می کند.

در طول لیزر موهای زائد غرب تهران پزشک لیزر نور را منتشر می کند که این نور توسط رنگدانه در مو جذب می شود. وانرژی نور به گرما تبدیل می شود که باعث آسیب رساندن به کیسه های داخل پوست که همان فولیکول های مو هستند می شود . که این کار موجب آسیب دیدگی ،جلوگیری یا تاخیر در رشد مو می شود.

این را بدانید که لیزر موها به مدت طولانی موجب تاخیر در رشد مو در افراد می شود، اما باعث حذف دائمی مودر آنها نمی شود. بنابراین شما نیازبه چند بار لیزر برای حذف موهای اولیه خود دارید. لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند موثرتر است.

 

پس می توان گفت که لیزر در واقع نوری  است که بدون آسیب زدن به بافت‌های اطراف پوست به گرما تبدیل می شود وبه فولیکول مو نفوذ می کند ، وموجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می‎شود. البته این نکته قابل توجه است که رفع موهای زائد یک  روش دائمی است و با انجام لیزر موهای زائد احتمال رویش مجدد مو از بین می‌رود پس می توان گفت که لیزر موهای زائد منجر به کاهش دائمی  موها شده ویک روش کاملا غیر تهاجمی است.

امروزه انجام  لیزرموهای زائد برای رفع موهای زائد بدن و صورت  برای تمامی افراد با هر رنگ‌ پوست  مختلفی امکان پذیرمی باشد. زیرا قبل از این لیزرموهای زائد تنها برای افراد با رنگ پوست روشن استفاده می‎شد اما در سالهای اخیر این جراحی برای بیماران با رنگ پوست تیره هم انجام می‌شود بدون آنکه خطری برای آنها داشته باشد .

مزیت‌ لیزر مو غرب تهران

–  با انجام لیزرموغرب تهران شما ظاهری شاداب تر و زیباتر خواهید داشت که موجب افزایش اعتماد به نفس در شما می‎شود.

-درانجام لیزر مو غرب تهران  شما نیازی به جراحی و بستری شدن  ندارید.

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه های لیزر موهای زائد غرب تهران

لیزر موهای زائد غرب تهران متفاوت است و به عوامل متفاوتی بستگی دارد به عنوان مثال به اندازه محل مورد درمان و زمان لازم وتعداد درمان های مورد نیازدر هر فرد بستگی دارد.

چه افرادی مناسب لیزر موهای زائد غرب تهران هستند

در ابتدا این را بدانید که افراد با پوست روشن و موی تیره به جلسات لیزر کمی نسبت به بقیه  افراد نیازدارند بنابراین افرادی که این نوع پوست ومو را دارند گزینه های خوبی برای انجام لیزرهستند . اما به طور کلی لیزر موهای زائد غرب تهران برای درمان  همه افراد با رنگ پوست‌های مختلف و حتی درمان موهای قهوه‌ای روشن نیز استفاده می‎شود.

لیزر مو زائد غرب تهران با درد همراه است

لیزر موهای زائد غرب تهران با دستگاه های قدیمی تر ممکن است برای فرد درد داشته باشد اما لیزر موهای زائد با دستگاه جدید به نوعی می توان گفت که حتی نیاز به بی حسی ندارد و بدون استفاده از کرم های موضعی  است وهیچ گونه سوزش و یا دردی را فرد حس نخواهد کرد.

چه کسانی مناسب لیزر مو زائد غرب تهران نیستند

-افرادی با موهای زرد، قرمز روشن یا سفید به دلیل کمبود رنگدانه درریشه  موگزینه مناسبی برای لیزر نیستند این موها را با هیچ نوع لیزری به طور کامل نمی توان انجام داد.

نحوه لیزر موهای زائد غرب نهران

-زنانی که اختلالات هورمونی مانند سیکل قاعدگی نامنظم، ریزش موی سر، جوشهای مکرر در صورت دارند اگر تمایل به لیزر دارند باید قبل ازانجام لیزر این مشکل را رفع کنند وگرنه لیزر موهای زائد برای آنها  بی تاثیر است.

-افرادی که داروهایی  خاصی مانند کورتون ها، هورمون ها را مصرف می کنند نتیجه ای از لیزر موهای زائد نخواهند گرفت،

نتایج لیزر موهای زائد از چه زمانی دیده می شود؟

اکثر بیماران به چهار تا هفت جلسه درمان نیاز دارند که بین جلسات باید سه تا شش هفته فاصله باشد تا تمام فولیکول های مو در منطقه مورد هدف قرار گیرند. با توجه به اندازه منطقه درمان، نتایج طی چند ماه دیده می شوند.

فواصل لیزرموهای زائد

برای انجام لیزر صورت شما باید چهار هفته به پزشک مراجعه کنید. و برای سایر اندام ها ۶ الی۸ هفته نیاز است که به پزشک مراجعه کنید و این را بدانید که بعد از انجام هر جلسه لیزر بخشی از موهای ناحیه مورد نظراز بین می رود  وبخشی از موها کوتاه، روشن و نازک خواهد شد و رشدشان نیز بعد از مدتی  کند می شود و قسمتی از موهای زائد باقی می مانند.

مراقبت بعد از لیزر موهای زائد غرب تهران

مراقبت های لازم که متخصص پوست ومو در تهران برای شما توصیه می کند شامل موارد زیر است

-از کرم‌های ضد آفتاب برای پوست خود بعد از لیزر استفاده کنید.

– بلافاصله پس از درمان، از کرم یا یخ یا هر چیزی که باعث  سردی و بی‌حس در پوست می شود را در این ناحیه ، استفاده کنید تا ناراحتی آن را به حداقل برسانید.

-برای بهبودی زودتر می توانید از  ژل آلوئه‌ورا استفاده کنید.

عوارضی  لیزر موهای زائد غرب تهران چیست ؟

این را بدانید که اگر لیزر موهای زائد نزد بهترین متخصص پوست ومو در تهران انجام شود عوارضی برای فرد به همراه ندارد در غیر این صورت می تواند عوارضی مانند خارش ،قرمزی و ورم ،سوختگی ،آکنه،پوسته پوسته شدن را برای فرد به همراه داشته باشد.

عوارض لیزر موهای زائد غرب تهران

نکات مهم در لیزر موهای زائد غرب تهران که باید بدانیم

-در صورتی که شما تبخال مکر رمی زنید به پزشک خود اطلاع دهید، زیرا در این صورت باید به چند روز قبل و بعد ازلیزر موهای زائد غرب تهران از داروهای ضد تبخال استفاده کنید .

– باید توجه داشته باشید  که هر چقدر موهای شما مشکی تر و ضخیم تر و پوست سفیدتر باشد شما نتیجه بهتری ازلیزر می گیرید. لذا در مورد موهای کرکی، بور و در افراد با پوست تیره لیزربه طور معمول توصیه نمی‌شود اما با دستگاههای جدید این افراد نیز می توانند لیزر انجام دهند.

– در صورتی که قبل ازلیزر موهای زائد غرب تهران خود را برنزه کرده‌اید یا رنگ پوستتان به دلیل نور خورشید تیره شده است باید تا زمان برگشت به رنگ پوست طبیعی خود از انجام لیزر موهای زائد خودداری فرمایید .

-در صورت وجود عفونت در محل لیزر بایدلیزر موهای زائد غرب تهران را برای مدتی به تاخیر انداخت لذا در صورتی که دچار چوش چرکی، تبخال یا عفونت دیگری در محل هستید به پزشک اطلاع دهید.

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *