تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک : تفاوت اولترازد با لیپوماتیک درچیست هریک ازاین روشها تفاوت هایی با هم دارد دراینجا ابتدا تعریف کلی ازاین دوروش ارائه شده تا ببینیم تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در چیست

لیپوماتیک:  لیپوماتیک دستگاهی است که به وسیله لرزش پروپ دستگاه چربی بدن را تخلیه می کند وکه این یکی از تفاوت های لیپوماتیک اولترازد با  این است .

اولترازد: اولترازد دستگاهی است که تخلیه چربی ها را بوسیله امواج صوتی و حرارتی انجام می شود و یکی از تفاوت های اولترازد با لیپوماتیک در این است .

 

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک و عملکرد دستگاه لیپوماتیک چیست

یک نوع دیگرتفاوت اولترازد با لیپوماتیک در این است که درروش لیپوماتیک ،امواج اینفراسونیک ، با نوسان ثابتی حول محور سلوهای چربی ،سبب می شود. چربی ها ازمحلی خود جدا می شوند و سپس این چربی های جدا شده  توسط ساکشن از بدن بیرون می رود.

 

عملکرد دستگاه اولترازد با دستگاه لیپوماتیک در چیست

از تفاوت های  اولترازد با لیپوماتیک  در این است که ، در دستگاه اولترازد فشار منفی ،حباب های افزایش یابنده دردرون سلول چربی ایجاد می کند  تا جایی که سلول چربی دیگر نمی تواند حجم ایجاد شده را تحمل کند ودرنهایت چربی های مضر منفجرمی شود وازاین طریق باعث ازبین رفتن چربی ها می شود.

 

اولترازد با لیپوماتیک چه تفاوتی مهمی با هم دارند

-یکی از تفاوت های مهم  اولترازد با لیپوماتیک در این است که دستگاه اولترازد سلول های چربی  با حرارت دستگاه  وامواج صوتی منفجرمی کند والبته به این نکته توجه کنید که این چربی های آسیب دیده هستند  ودیگر نمی تواند از این چربی های تخریب شده در سایر اندام ها ی بدن استفاده کنند .  اما درروش لیپوماتیک بافت چربی تخریب نمی شود  ومی توان آن را از سایر اندام های  بدن جدا کرد واین تفاوت اولترازد با لیپوماتیک خیلی مهم می باشد.

– تفاوت دیگر اولترازد با لیپوماتیک دراین است که اولترازد با سرعت بالایی چربی ها را از بین می برد دارد واین سرعت در لیپوماتیک کمتر است .

– تفاوت دیگر اولترازد با لیپوماتیک در این است که سرو صدا دستگاه اولترازد نسبت به لیپوماتیک کمتر است  و دیگر بیمار بابت سرو صدای زیاد دستگاه آزرده نمی شود.

 

اولترازد نسبت به لیپوماتیک چه مزیت های دارد

-تفاوت اولترازد با لیپوماتیک در این است که اولترازد روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن سلول های چربی می باشد .

– پس ازانجام اولترازد فرد نیازبه استراحت زیاد ندارد و این یکی از تفاوتهای اولترازد با لیپوماتیک است.

-تفاوت عمده اولترازد با لیپوماتیک این است که اولترازد  می تواند حجم زیادی از چربی ها را در زمان  بالا از بین ببرد.

– با دستگاه اولترازد می توان در بدن شکم ۶ تکه ایجاد کنید واین تفاوت اولترازد با لیپوماتیک است اگر تمایل دارید شکم شش تکه داشته باشید می توانید از دستگاه اولترازد برای تخلیه چربی ها استفاده کنید.

-اولترازد، یکی از از ایمن ترین روش های لاغری می باشد.واین یکی دیگر از تفاوت اولترازد با لیپوماتیک می باشد.

– یکی ازتفاوت اولترازد با لیپوماتیک دراین است که پس از اینکه فرد با اولترازد لاغر کرد، لازم نیست  رژیم بگیرد ولی بعد از لیپوماتیک ،نیازاست که فرد حتما با رژیم غذایی توجه کند و هم  به ورزش خود اهمیت دهد.و این تفاوت اولترازد با لیپوماتیک باعث شده تا افراد زیادی تمایل داشته باشند از این دستگاه برای لاغری استفاده کند.

چه افرادی نباید از از اولترازد استفاده کنند

-زنانی که باردار و شیرده هستند.

-افرادی که به دارو حساسیت دارند.

-کسانی که بیماری های شدید قلبی و عروقی  دارند

-افرادی که سابقه سکته مغزی دارند

-افراد به سرطان مبتلا هستند

تفاوت اولترازد با لیپوماتیک سبب می شود افرادی که در استفاده از لیپوماتیک محدودیت دارند می توانند ازروش اولترازد استفاده کنند. و شما با دانستن تفاوت اولترازد با لیپوماتیک از این روش آگاه شوید.

 

چه افراد مناسب لیپوماتیک نیستند

معمولا افراد بسیار چاق هستند که پوست شکم آن ها آویزان و افتاده است وپوست آنها خاصیت ارتجاعی زیادی ندارد .

مهم نیست امواج صوتی یا دیگر روش ها را برای لاغری استفاده کنید مهم این است که با آگاهی از تفاوت اولترازد با لیپوماتیک به انتخاب صحیح مرکز درمانی و جراحتان اعتماد داشته باشید و دقت کنید که با رعایت نکاتی که ذکر شد بهترین و کم عارضه ترین تجربه درمانی را داشته باشید.

http://sarms.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *